Naše projekty

zenska konferencia
Katolícka ženská konferencia tvorí pre ženy výživný a podnetný priestor, v ktorom môžu zažiť ženskú spriaznenosť. Môžu sa nechať inšpirovať a posilniť na svojej ceste zrenia a zjednocovania s Kristom. Oddýchnuť si a dopriať si čas pre seba.
Výška podpory:
verbum talkshow
Verbum talkshow sú diskusné večery, v rámci ktorých majú organizátori a hostia ambíciu ísť v predložených témach na hĺbku.
Výška podpory:
konz.forum
Aby mohli myšlienky meniť svet, potrebujú nielen dozrieť, ale aj zaznieť. Nový diskusný formát Konzervatívne fórum - Diskusie o výzvach našich čias a nadčasových princípoch ponúka priestor konzervatívnym ideám.
Výška podpory: 500 €
banner verbum
SLH od roku 2021 prevzalo vydávanie Verbumu - časopisu pre kresťanskú kultúru. Ide o autorský časopis mladých katolíckych intelektuálov, ktorý vychádza niekoľkokrát do roka a my sme sa ho rozhodli podporiť tým, že odkúpime 100 kusov časopisu a darujeme ich záujemcom o kvalitné čítanie.
Výška podpory: 1000 €
pexels-ivan-samkov-5676744-1200
Tlakový hrniec pripravuje kvalitné obsahy a debaty s mladými v školách, kde rozoberajú čo je pre vzťahy (manželstvá) toxické, či nás ovplyvňuje pornografia, čo robiť, ak by tínedžerku prekvapilo nečakané tehotenstvo... 
Výška podpory: 500 €
nz2
Do 15 000 schránok HFI distribuuje časopis Nová žena. Jeho cieľom je informovať čitateľky o rizikách umelého potratu pre zdravie a psychiku ženy, o možnostiach pomoci v tehotenstve, ako aj o lepších riešeniach neželaného tehotenstva.
Výška podpory: 1000 €
UPeCe_logo
Univerzitné pastoračné centrum sv. Jozefa Freinademetza v Bratislave je miesto, ktoré chce študentom asistovať v ich snahe o žitie života v plnosti. Podporili sme ho, pretože vychováva mladú kresťanskú generáciu.
Výška podpory: 500 €

Podporte nás

Kvalitné projekty môžeme podporovať len s Vašou pomocou. Prispieť na ne môžete vkladom priamo na náš účet alebo mobilbankingom či QR kódom.

Ďakujeme za Váš záujem o informácie od Nadácie Fides et Ratio.

Radi Vám ich budeme posielať.